poštovani da li je klinika "Reprofit "jedina koja je specijalizovana za donirane jajne ćelije(Česka).da li je u Srbiji po zakonu dozvoljena donirana jajna celija, kakva je priprema i da li možete malo da mi približite temu pošto nija samo fizička priprema nego i psihička

    Odgovoreno: 14. 06. 2008.
    • Zao mi je - o problematici doniranja j. celije vrlo malo znam jer koliko ja znam u nasoj zemlji ta opcija zvanicno ne postoji niti je pravno resena. Mogu Vas uputiti da pozovete privatnu kliniku u Gospodar Jevremovoj u Beogradu te da njih pitate za informacije- ja ih nemam.