imam 54 god. Redovno idem na pregled papa i kolposkopije. Nalaz uredan radjena je i biopsija, takodje u redu, prilikom pregleda doktorka vidi sukrvicu u kanalu, ja nisam primetla nista na vesu niti imam neke simptome.Uradjena mi je eksplorativna sa biopsijom, cekam nalaz. Da li sukrvica moze biti iz vise razloga?

    Odgovoreno: 10. 06. 2008.
    • Sukrvica moze biti posledica: polipa, infekcije, probojnog hormonskog krvavljenja, probojnog krvavljenja kod povisenog pritiska ili posledica malignih promena. Dobro je sto je uradjena biopsija i expl. kiretaza. Najverovatnije ce sve biti u redu, ali ta pojava iziskuje preciznu dijagnozu a ne nagadjanje.