Zanima me koliko je osoba posle lecenja molluscum contagiosum jos dugo zarazna i da li je to virus koji ostaje u organizmu i prilikom pada imuniteta se ponovo pojavljuje ili ga organizam eliminise?

    Odgovoreno: 11. 06. 2008.

Komentari na pitanje: #6424

    • Visnja veljkovic 31. 05. 2011.

      Mislim da je osoba izlecena onog trenutka kada vise na kozi nema nijednu tu bubuljicicu i samim tim vise nije zarazna. Mene interesuje da li je jedini nacin da se u 30-tim godinama dobiju moluske sexualni put?