Pre nego što sam saznala da sam u drugom stanju (sada sam u petoj nedelji), uplatila sam letovanje u Hurgadi. U vreme kada bi trebalo da budem tamo biću u devetoj i desetoj nedelji trudnoće. Da li bi u tim nedeljama trebalo da obavim neke važne kontrole i da li bi uopšte trebalo da putujem?

    Odgovoreno: 09. 06. 2008.
    • Pre puta posetite ginekologa, proverite uobicajene stvari (UZ, KS, urin i secer u krvi) i putujte slobodno. Tamo samo vodite racuna o izlaganju suncu i hrani koju jedete. Pijte  jedan Folan dnevno.