Pre mesec dana doktor mi je ustanovio ranicu na grlicu materice... radila sam papa i ispao je II, sa umerenim akutnim zapaljenjem i dosta sluzi, sve ostalo je ok. Doktor je predlozio ili vaginalete par meseci ili intervenciju (ne spaljivanje) bezbolnu, koja traje 3 min. Bila sam u shoku pa nisam sigurna koju je to intervenciju pomenuo, kaze da nije strasno, ali da je bolje da je odradim. Jedina mana je sto se placa. Sutra idem na tu inervenciju. Koja je to intervencija (kosta oko 3000 din.)i da li posle toga prestaju moji trenutni problemi? Hvala.

    Odgovoreno: 22. 04. 2007.
    • Zao mi je sto na ovakva neprcizna pitanja ne mogu dati odgovor. Moj savet je da uzmete (obavezno) izvestaj o tome sta vam je radjeno pa da se tada javite, mada mislim da je ginekolog koji Vam je predlozio i koji ce Vam raditi metodu mora da Vam pruzi i sve detalje o istoj ( ili menjajte lekara).