Primetila sam mlecno zuckasti iscedak iz dojke.Do pre tri meseca sam dojila dete koje sada ima 18 meseci.Sada sam zabrinuta da li je to normalno,napominjem da se iscedak javlja iz obe dojke nakon stiska?!

    Odgovoreno: 31. 05. 2008.
    • Verovatno je nivo Prolaktina povisen (posledica dojenja)- proverite ga i ako jeste  u konsultaciji sa Vasim ginekologom uzmite Bromergon. Ako je nivo normalan proverite bris bakterioloski i po Papa-N ikolau. Nije retko da se javlja iscedak iz dojke- nema razloga za preteranu briugu, ali uradite ovo sto sam Vam savetovao.