Molim Vas da mi kazete sta bi moglo da bude u pitanju ako u 24 nedjelji trudnoce pocnu probadanja i bolovi u donjem dijelu stomaka. U prethodnih par dana malo po malo ali danas vec ucestalije. Inace trudnoca je do sada tekla savrseno - bez ikakvih problema, krvna slika super, beba se razvija super i svi testovi (virusi, triple..) su u redu! U pitanju je prva trudnoca i imam 26 godina. Unaprijed zahvalna na odgovoru dok cekam pregled kod redovnog ginekologa.

    Odgovoreno: 30. 05. 2008.
    • Dve stvari su moguce: 1. urinarna infekcija; 2. prevremene matericne kontrakcije (preteci prevremeni porodjaj). Najverovatnije je ovo prvo; Uradite krvnu sliku, urin, urinokulturu i obavezno posetite ginekologa (VS,V+C bris).