Doktore,veoma sam uplašena.U prethodnom odgovoru napisali ste mi da su male šanse da bolujem od krauroze ,s obzirom na godine ( 35).Na vašem sajtu sam pročitala da je krauroza maligni tumor i verujte da sam ostala bez teksta.To što sam Vam opisala sam primetila pre par godina stim što je tek sad počelo da svrbi.Da li je moguće da mi niko od ginekologa do sad to nije primetio i da mi je moj ginekolog samo zakazao kontrolu. Kako se utvrđuje prava dijagnostika?Znajte da verujem više Vama ali opet imam crv sumnje.Zašto bi on to rekao ako nije?Kakve to veze ima sa virusnom infekcijom kako on kaže (rađena kolposkopija) i da li bolovi pri dnu stomaka znače to isto?Šta dalje da preduzmem? Brisevi V+C su pokazali bakterije. Zabrinuta.

    Odgovoreno: 30. 05. 2008.
    • Nema veze sa virusnom infekcijom, a dijagnoza se postavlja biopsijom izmenjenog mesta.Bolovi pri dnu stomaka nemaju nikakve veze sa ovom promenom, ako uopste postoji.. Ja sam samo protumacio ono sto ste naveli kao dijagnozu Vaseg lekara i izrazio sumnju kako mi se cini. Potrazite misljenje drugog ginekologa.