Postovani, u dva navrata sam izmedju 4 i 5 nedelje trudnoce uzela lexillium od 3mg. Da li imam razloga za zabrinutost?

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.

Komentari na pitanje: #5887

    • Postovani, imam 20 godina, abortirala sam u 15-oj nedelji a to mi je prva trudnoca. 3 lekara su mi rekla da ukoliko ne dodje do infekcije u toku nedelju dana od uradjenog abortusa nece biti posledica po moje zdravlje. Interesuje me da li je to tacno i da li ce to uticati na moju narednu trudnocu?