trenutno sam u 34-oj nedelji trudnoce i nakon brisa utvrdjena mi je peta grupa sekreta.posto trenutno nism u mogucnosti da odem kod svog ginekologa, mozete li mi reci koje vaginalete mogu da koristim?

    Odgovoreno: 24. 05. 2008.
    • Vaginalete Orvagyl. Mozete sprovesti i oralnu terapiju (i VI i Vas muz-obavezno)- ili sada ili kada prestanete da dojite. Tbl. Orvagyl od 400 mg 2x1 10 dana- oba partnera. Za vreme terapije bez odnosa i alkohola.