Ja sam Vam vise puta pisala imam problem sa hormonima i setam se od doktora do doktora ali i dalje nema dijagnoze za moj hormonski disbalans kao ni leka,srecomm jajnici i materica su mi uredu kao i svi brisevi i papa test.Uradila sam pregled sa barijumom i potvrdjeno je da imam kilu na zelucu ali i cir na dvanaestopalacnom crevu tako da sad treba da idem na gastroskopiju pa ce mi lekari reci sta dalje ali ja sam jako uplasena neznam ni vise kako da se ponasam,jedan DR.mi je predlozio operaciju kile i cira ali je odluka na meni a ja sam zaista zbunjena!!!Veliki pozdrav i hvala Vam na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Ja sam ginekolog- a ne hirurg, ali cu Vam reci moje misljenje. Cir na 12-pal. crevu nikada ne malignizira i ako nemate smetnje ja ga ne bih dirao. St se tice kile na zelucu - moje iskustvo sa tom problematikom mi ne dozvoljava da dajem savete- to morate sa hirurgom- ali ako nemate smetnje zasto raditi? Koloko vidim sa ginekoloske strane ste manje vise ok- a tu problematiku smo valjda prodiskutovali (uvk mi zakacite prethodni moj odgovor jer ne mogu da se uvek setim problematike).