Postovani doktore, imam 35.godina i dosad nisam radjala. Ultrazvucnim pregledom mi je receno da mi sluzokoza materice nije dovoljno razvijena i da folikul ne stvara dovoljno zrelu jajnu celiju.Da li to stvara problem da ostanem u drugom stanju?

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Naravno da stvara- kada nema zrele jajne celije nema ni ovulacije - nema ni trudnoce. Potrebno je kod Vas napraviti hormonsko ispitivanje  i folikulometriju (UZ-cno pracenje sazrevanja i oslobadjanja jajne celije) Kada se definitivna dijagnoza postavi potrebno je ciklus stimulisati, indukovati ovulaciju i ici na ciljane odnose- ukoliko zelite trudnocu. Potrebna Vam je pomoc ginekologa.