Poštovani, pre svega hvala na brzo datim odgovorima na predhodna pitanja, te bih Vas molila da mi pojasnite da li imam razloga za brigu. Naime, 5 godina sam koristila tbl.kao kontracepciju i tada mi je mesečnica bila manje obilna nego pre korišenja tbl., s tim da je bila obilnija u mesecima kada sam pravila pauze. Obzirom da sam u martu prestala koristiti tbl. i prešla na prezervative, obilnost mesečnice je kako primećujem ista, ako ne i manja. Da li postoji mogućnost trudnoće (prezervativi su bili uvek pravilno korišteni!)?Ako ne, možete li mi pojasniti o čemu bi se moglo raditi? Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 05. 2008.
    • Mogucnost trudnoce kod koriscenja prezervativa (pravilnog) je minimalna te ste u tom pogledu ok. Sto se tice  kolicine - o tome ne brinite (osim ako nije nesto eksecivno)- jer Vi ste sada 5 godina stariji, a verovatno imate i neki kilogram vise ili manje. U svakom slucaju to nije razlog za brigu.