Postovani dr , U 5.-toj nedelji trudnoce sam. Juce mi se pojavio sekret braon boje( u vrlo malim kolicinama). Kako me moj lekar moze primiti tek za par dana molim Vas da mi odgovorite da li imam razloga za brigu. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 21. 05. 2008.
    • Ako je vreme ocekivane menstruacije - nemate razloga, ako je samo u jednom "mahu"- nemate razloga, ako se nastavlja sa pojavom sveze krvi- uzmite da pijete Utrogestan 2x2 tbl do povratka Vaseg lekara. Pijte folan, bedoxin i magnezijum.