Postovani dr Stefanovic, bris je pokazao III grupu sekreta,trebalo bi da pocnem da koristim Poliginax vaginalete.Molim Vas recite mi,da li bi i sta moj partner trebalo da koristi?Da li bi bakterije mogle da se kod njega dokazu u urinu ili je potreban bris uretre?Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 20. 05. 2008.
    • Muskarce nije potrebno leciti kod III grupe VS. Izuzetno retko, ako je infekcija zene uporna, rezistentna na propisane vaginalete potrebno je uraditi V+C bris  bris zene eventualno bris uretre muskarca i leciti po nalazima oba partnera (bez odnosa za vreme terapije).