Postovani doktore interesuje me,posto sam se prvi put porodila carskim rezom zato sto nikako nisam mogla da se otvorim uz sva moguca pokretanja iz razloga sto mi je grlic bio nezreo za porodjaj ,dali cu morati i drugi put na carski ili je to individualno?Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Nije vise pravilo da ako ste se prvi put porodili C.R.-om to mora biti nacin i za drugi porodjaj. Sve zavisi od lokalnog statusa i procene akusera, ali mogu reci da se mnogo lakse odlucujemo za ponovni C.R.