Molim Vas za savet.U sredini ciklusa imala sam sexualni odnos i sledećeg jutra mi se posle mokrenja pojavila sveža krv u sekretu.Otišla sam na pregled i doktorka me snimila na UZ,uradila kolposkopski pregled,jod test i uzela uzorak zaPAPA test.Kaže da je sve u redu i da očekuje dobar rezultat PAPA testa.Krvarenje je trajalo jedan dan uz blage bolove kao pred menstuaciju,a posle toga već par dana imam braonkast sekret.Imam 32 godine i nisam imala porođaja i ginekoloških problema.Zbog čega je došlo do krvarenja i kada bi trebao da se normalizuje sekret?

    Odgovoreno: 17. 05. 2008.
    • Verovatno ste imali ovulaciju- takva krvavljenja su karakteristicna za ovulatorni period a posledica su oscilacije hormona (normalne). Braonkast sekret je takodje posledica iste stvari a normalizacija ce uslediti u sledecim danima.

Komentari na pitanje: #5573

    • Postovani, 05. 09 sam imala odliv, ginekolog mi je rekao da se on desio zbog hronicne upale levog jajnika. Konstatacija lekara je "parametritis chr i sin in egsacerbata. Adenexitis i dex sub ac. " dao mi je da pijem orvagil 400mg i dao mi je a stavljam gynodactanol vaginalete naredne tri nedelje, a da kada dobijem naredna 3 meseca pijem neki penicilinski antibiotik. Pojavljuje mi se krvav trag u sekretu vec 3 dana pa me zanima da li je to normalna pojava. Hvala unapred