Postovani doktore Stefanovic, imam jedno kratko pitanje. Zelim da uradim kontrolni bris na hlamidiju, koja je poslednji put bila negativna (DIF metoda), i raspitala sam se da je najbolji metod provere PCR iz krvi. Da li bi ste se slozili? Puno pozdrava iz Novog Sada!

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • Odgovor je potvrdan, ali mislim da se to kod nas ne radi- mozda NS ali kod nas ovde u Nisu takva mogucnost ne postoji. Ako je bris negativan nema potrebe za daljim istrazivanjem-  te metode (brisevi) su ipak sasvim pouzdani i ok. Pozdrav NS mom vojnickom gradu.