Postovani, juce sam poprskala kucu nekim sprejom za suzbijanje buba svaba,a inace, u 8. mesecu sam trudnoce. Odmah nakon prskanja sam izasla napolje, tako da sam tome bila izlozena mozda samo minut. Da li to ipak moze negativno da utice na moju bebu? Ja inace nisam osetila nista neuobicajeno. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • Ne bi trebalo-ako niste bili izlozeni, ali zaista mi nije jasno sta Vas tera da radite takve stvari kada ste trudni ( to je pravilo) i kako to da sebi niste postavili ovo pitanje pre no sto ste krenuli u akciju unistavanja buba. Neka to rade drugi mesto Vas- koristite priliku.