pre 8 meseci uradjena operacija HTA sa konzervacijom adneksa obostrano,kojom vrstom rekreacije i kad se mogu poceti baviti pilates,voznja bicikla...

    Odgovoreno: 12. 05. 2008.
    • Mozete se baviti i voznjom bicikle i plivanjem i pilatesom. Treba izbegavati vezbe opterecenja (teretana, tegovi, gimnastika) odnosno sve ono sto dovodi do enormnog povecanja intraabdominalnog pritiska (da se ne poremeti statika karlicne dijafragme- sada kada nemate matericu). Znaci umerene vezbe bez tendencije da se postignu takmicarski rezultati.