ovako:prosle godine,jula meseca imala sam cistu na levom jajniku,ja to i nisam znala,imala sam bolove i odjednom je jednog dana iscurelo nesto kao voda,ja odem kod dr.-a i ispostavi se da je to cista. Pocetkom prosle godine mi je izostala menstruacija,pa u oktobru a u medjuvremenu se sa 5dana smanjila na 3,pa ponekad i cetvrti malo...od oktobra je redovna ali i sada traje kako kad... Kada sam oktobra isla kod dr-a imala sam zadebljanu matericu,mislim 13mm,ali od trudnoce nista,vadila sam i krv...onda radila stitnu zlezdu,hormone,i jos neke analize,i sve je bilo perfektno dobro,jajnici savrsenih dimenzija i nalaz potpuno normalan...ponekad imam bolove u stomaku...radila sam papanikolau test-sve je uredno,pregled dojki uredan,vadila krv i mokracu,nemam nikakvu upalu ni besike,ni jajnika...pa sta je onda to... u septembru sam se udala,i iskreno bih volela da ostanem u drugom stanju,ali...nikada nisam imala abortuse,nikada nisam pila neke hormonske tablete ili antibebi pilule...skoro mi je jedna drugarica pomenula da ona misli da ja imam tu ugljenu kiselinu i da me zato boli stomak i da to mozda nije nista strasno...mada ne razumem kako to da je apsolutno sve u redu,imam kad-kad bolove a ni od trudnoce ni traga...inace imam 25god.,ne bolujem ni od kakve bolesti...unapred Vam puno hvala,cekam odgovor-

    Odgovoreno: 09. 05. 2008.
    • Samo budite malo strpljivi i zaboravite na to da MORATE da ostanete trudni.
      Kada se opustite i prestanete da o tome imperativno razmisljate stvari ce
      doci na svoje mesto- jer sa Vam je sve u redu. Dajte sebi vremena do oktobra
      meseca ove godine i desice se.  O toj ugljenoj kiselini ja zaista ne znam
      nista- prvi put cujem i mislim da su to pogresna tumacenja necega sto su
      Vase drugarice cule ili nejasno cule.
      Ako se do oktobra nista ne desi tada se obratite ginekologu da se sprovedu
      ispitivanja predvidjena za bracni sterilitet.