Hvala puno.Samo vas molim da me malo upoznate sa Logest i Mercilon,narocito ove druge.Kako uticu na krvarenje?Da li imaju isti efekat kao Jannine,jer su one stvarno odlicne za obilno krvarenje.Molim vas da mi odgovorite,imam i bolove tokom odnosa.Da li to ima veze sa ovim ili je nesto drugo u pitanju?Takodje i dosta sekreta usirenog,bele boje ali bez mirisa.Papa je II grupa.Hvala na razumevanju i strpljenju

    Odgovoreno: 09. 05. 2008.
    • O Logestu procitajte u tekstu Kontracepcija na ovom sajtu. Mercilon su
      takodje OK sa hormonskim  komponentama koje se minimalno razlikuju od nekih
      drugih (svi OK su na istom principu, isto deluju, ali imaju minimalne
      razlike u sastavu i dozi i od toga zavisi njihova individualna podnosljivost
      i efekat). Vec sam Vam napisao da isto deliju kao i Jeanine (cak i bolje) na
      krvavljenje. Sekret Vam je poremecen- lici na Candidu (procitajte na ovom
      sajtu nesto vise o tome). Th Canesten 3 vaginalete, a ako ne pomogne-
      uradite grupu sekreta i lecite po rezultatima.