Danas mi je ginekolog rekao da imam genitalni herpes.Prepisana mi je terapija da pijem aciklovir tablete i mast,daktanol mast i vaginalete.Posto se te tablete piju 5 dana interesuje me kad trebam ici na kontrolu
    tj. posle koliko dana. Jer receno mi je tek posle 10.5 a danas je 22.4

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Posto se radi o infekciji za cije saniranje  je potrebno vreme Vas ginekolog je procenio u odnosu na velicinu promene i stadijum bolesti da pre toga nema potrebe da vas vidi jer ne ocekuje nista znacajno. Ipak ja bih predlozio kontrolu 29. ili 30. 05. 08. (radni su dani).