Poštovani doktore, pre nedelju dana uradila sam analizu myikoplazme i rezultat je MIKOPLAZMA POZITIVNA U TITRU10 000 UFC/ml. Šta konkretno znači ova brojka. Pošto je paralelno radjena i analiza Ureaplasma i ista identifikovana u  brisu, od svog ginekologa dobila sam terapiju hemomicin 6 dana( 2x1 dnevno ), a  zatim dovicin 5 dana takodje 2x1. Ono što mene brine jeste ovaj broj od 10
    000 .
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Radi se o kvantitavnom opisu onoga sto je poraslo a sto za Vas i za lecenje nije bitno.  Terapija je ok- samo ja Hemomicin dajem 5 a dovicin 10 dana. Na sajtu imate tekst o mikoplazmama- procitajte.