Dragi doktore, bila sam pre mozda meseca dana kod lekara sa problemom svarba i pojacanog sekreta, i nalazi su pokazali da imam III grupu sekreta. dobila sam da koristim vaginalete za unutrasnju i jod za spoljasnju upotrebu, i sekret se smanjio ali je svrab ostao, koji nije tako jak i cest kao ranije, ali je prisutan. dali postoji neka krema ili caj ili bilo sta sto bi mi pomoglo? Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Probajte sa vaginaletama Canesten 3 (za unutrasnju upotrebu) i spolja krema Kansen. Ako je svrab prisutan samo spolja krema Beloderm ce pomoci u slucaju da Kansen ne pomogne. Mozete uzeti i tabl. Laktogin (oralni probiotik ) za sredjivanje vaginalne flore- po uputstvu.