pronadjena mi je echerichia coli u velikom broju. dobila sam terapiju amoxiclav 3*1, 10 dana, nakon zavrsetka uzela sam visiren 2*1, 7 dana, i makmiror vaginalete 12 dana po jednu vaginaletu.Bilo je sve uredu dva, tri meseca a onda se ponovo pojavila.Da li da ponovim ovu terapiju ili mozete da mi savetujete cime mogu da je izlecim?unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 04. 2008.
    • Mozete ponoviti terapiju (terapija antibioticima po antibiogramu je najbolja). Ono sto morate da znate u vezi sa infekcijom E.colli jeste da je to uporna infekcija sa cestim recidivima ( nisam Vas bas utesio, ali to je cinjenica). Potrebno je jacati imune snage organizma te je savet caj od ehinacee purpuree, zatim caj od brusnice. takodje "narodni " lek je caj od venca belog luka i sam beli luk( moze i perle).