radila sam test na chlamidiu i on glasi ovako CHLAMIDIA TRACHOMATIS MASA POLIMORFONUKLEARA,SLUZ.Sta to znaci?Jel je opasno?Oni mi nisu rekli sta to znaci nego su mi rekli da treba da treba da ponovim test.ostale analize sam uradila i oni su uredu.Vec 2 god.zelim da ostanem u drugom stanju,imala sam spontani pre godinu dana,da li je zbog chlamidie doslo do spontanog?

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • Ne treba da ponovite vec da lecite hlamidiju i Vi i Vas partner. Klasicna shema: Dovicin 2x1 10 dana, 2 dana pauza, Hemomicin 4 tbl odjednom i jos dve dan posle. Vi sve vreme stavljajte vag. mac-miror kompleksa. Posle terapije (10-tak dana) ponovite pretragu na hlamidiju ( to su specificne podloge). Ona moze biti uzrok Vasih problema.