Postovani, U sekretu mi se pojavila braonkasta boja,vrlo malo u tragovima.Danas mi je 20. dan ciklusa.Brisevi su mi u redu. Vrlo sam zabrinuta.Sta moze biti razlog?Ovo se javlja jednom dnevno,zadnja 2 dana.Mislila sam da je od vaginaleta povidona,ali juce nisam stavljala,pa danas isti problem.Plasim se da nije tumor. Hvala na odgovoru!!!

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • Nije nista opasno- moguci uzroci su hormonska oscilacija u drugoj fazi ciklusa- sto moze da bude fizioloska pojava- desava se, zatim moze biti posledica kontaktnog efekta (ako ste imali odnose)- te u tom kontekstu treba da se pregleda grlic :kolposkopija i PA- test. Proverite grlic i ne sekirajte se.