spavao sam sa devojkom deveti dan,tj,ako joj je menstruacija trajala 5 dana 3 ili 4 dana nakon toga.sex je bio bez kondoma,3 puta sa pauzom izmedju ,oko 10-15 minuta.to je bilo u subotu,a u ponedeljak je popila postinor,to je valjda u roku od 72 sata.njen ciklus traje oko 30 dana.kolike su sanse da je trudna?ili da li je trudna?

    Odgovoreno: 03. 04. 2007.

    • Posto je ciklus Vase devojke na 30 dana to znaci da je ovulacija oko 16. tog dana te je sa tog aspekta verovatnoca mala. Postinor uzet u roku od 72 sata u procentu vecem od 75% sprecava nezeljenu trudnocu. Znaci mala verovatnoca, ali moram da kazem da takav nacin kontracepcije nije u redu i da razmislite za ubuduce.