Poštovani Dr.Stefanoviću, Ja sam u 20 nedelji trudnoće, dobro se osećam i još uvek radim. Moj sin starosti 28 meseci ide u jaslice. Sticajem okolnosti bio je u dodiru sa decom iz vrtića koja su ,možda, zaraženi varičelom. Interesuje me da li ako i on oboli, kako novonastala situacija može uticati na plod. Inače ja sam imala ovčje boginje kao dete. S poštovanjem,

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

Komentari na pitanje: #388

    • s.nezana@windowslive.com 04. 07. 2009.

      Moj sin je dobio varcele dobro podnosi ima 5 god u subotu letimo za tunis a njemu je 10 dan tada. Da li je neki problem za njega? Hvala