Zanima me da li je u toku redovne menstruacije koja u proseku traje 7(sedam) dana normalno obilno krvarenje u toku prva četiri dana praćeno bolovima? Imam 30 god. i dvoje dece. Unapred zahvalna Maja

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

    • Ako je to novina u Vasem ciklusu konsultujte se sa ginekologom. Ako je to Vas uobicajeni ciklus onda se moze smatrati normalnim. Ukoliko Vas uvodi u anemiju razmislite o spirali MIRENA koja je indikovana bas kod takvih slucajeva.