postovani imam cerku od 10 god.i uporno pokusavamo da zacnemo jos jedno ali nam ne ide.imam policisticne jajnike,ali sem toga sve je redu.nikada nisam koristila tablete za kontracepciju.molim vas za savet.unapred zahvalna

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Savet je da se obratite ginekologu koji ce evaluirati Vas problem propratiti ciklus (folikulometrija) ustanoviti gde je problem- najverovatnije u ovulaciji . Ako imate PCOSy onda je potrebno stimulisati ciklus i indukovati ovulaciju , i ici na ciljane odnose ili inseminaciju. Naravno morate krenuti u aktivnu saradnju dsa ginekolozima jer je Vasa dijagnoza Infertilitet (ili secundarni sterilitet)