koji je najbolji nacin za prekid nezeljene trudnoce, koliko je to opasno i gde je najbolje uraditi abortus u nisu, bolnica ili privatna klinika i koja

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Najbolje je da rodite, ali ako ste odlucili da prekinete trudnocu onda je abortus jedini nacin.Sto se tice toga gde da uradite ne bih smeo da dajem preporuke ovim putem- odnosno GAK. Naravno uvek se raspitajte jer iskustva zena su razlicita.