Postovani doktore,zelim da mi objasnite ako mozete jednu stvar.Udata sam  imam 21 godinu i zeljela bih djecu.Vec nekih sedam mjeseci pokusavam da  ostanem u drugom stanju ali neide,stalno imam bijelo pranje,sve radim kako  treba menstruaciju nekad imam nekad nemam,radila sam vec tri testa za  trudnocu ali su sva tri bila negativana,sta da radim?

    Odgovoreno: 25. 01. 2008.

    • Obratite se ginekologu za pomoc. Uradite : kolposkopiju, Papa, , vag. sekret, V+C bris i lecite po antibiogramu. Proverite nivo Prolaktina i folikulometriju (ultrazvucno pracenje sazrevanja i oslobadjanja jajne celije) sa ciljanim odnosima (imate odnose kada ginekolog vidi da imate ovulaciju). Suprug neka proveri spermogram i spermokulturu. To ce za pocetak biti sasvim dovoljno i verovatno resiti Vas problem.