Interesuje me da li odredjena vrsta hrane moze uticati na jacinu i miris vaginalnog sekreta? Ako je to u pitanju da li se moze na na neki nacin izbeci ili leciti? Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.
    • Hrana, stres, fizicki napor, sexualni odnosi, antibiotici- mogu uticati na remecenje vs.Ako je prisutan neprijatan miris posle menstruacije, ili odnosa najverovatnioje se radi o bakterijskoj vaginozi koja mora da se leci medikamentozno: Vag. Orvagil 1 pak. i Oba partnera Tbl. orvagil 2x1 7 dana. Naravno najbolje je uraditi grupu sekreta i konsultovati gsvog ginekologa.