lekari su mi pronasli miom 22mm pretprosle godine imam izvrseno  histeroskopiju ali ne mi celosen otklonet miom lezi prilepen na zaden  desen zid na matku sada posle godinu dana imam problemi jako menstruacija  i doktor mi prepisa na piju dabroston posle mesec dana imam opet jako  krvarenje doktor mi prepisa jasmin nekako mi se cini stetan dali da ga  piju za toj sto treba da izvrsu laparaskopiju i histeroskopiju trebala sas  da ga piju na 4 dan od mestruaciju sad e 6 ja jos nesas nekako su mi  komplicirani.javite mi

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Verujte svojim doktorima- slobodno uzmite Yasmin - to je najcesce upotrebljavan oralni kontraceptiv na zapadu- milioni zena ga piju i to godinama. Vi cete ga piti samo nekoliko meseci- nemojte se plasiti slobodno poslusajte svoje lekare.