Postovani,
    Trenutno sam u 8 i po nedjelji trudnoce, i prije dvije nedjelje imala sam krvarenje u vidu menstrualnog ciklusa. Bilo je samo jednoga dana i nije se poslije pojavljivalo. Isla sam kod doktora, vadili smo opet krv, i doktor je rekao da je trudnoca u redu, i da nije prekinuta. Isto tako idem na ultrasounds, da za svaki slucaj provjerimo. Molim vas za savjet, u vezi toga krvarenja sto je pojavilo? Da li je to normalno? i sta treba raditi?

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Nije normalno, ali se dešava da krvavljenja [naročito u vreme očekivane menstruacije] ponekad mogu prartiti ranu trudnoću. Takodje problemi stvaranja posteljice mogu do 16-te nedelje biti praćeni ovim simptomima. Ukoliko nemate bolova UZ-cno i ginekološki sve u redu ne sekirajte se. Proći će bez posledica.