Postovani doktore, imam bolne i obilne menstrualne cikluse, narocito drugi dan. Treceg dana nemam nikakvo krvarenje a onda cetvrtog dana dobijem strasne grceve u stomaku sa izbacivanjem velikih krvnih ugrusaka ( podseca na pilecu dzigericu, nadam se da razumete o cemu pricam jer ne znam kako bolje da opisem ). Bila sam kod ginekologa zbog ovog problema i rekao mi je da je to normalno. Ja nisam sigurna pa Vas molim za Vase misljenje. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 13. 03. 2007.
    • Obilne i bolne menstruacije nisu retkost sto Vam je komentarom potvrdio i Vas ginekolog. Ipak ukoliko Vas ugrozavaju u smislu komoditeta, anemije ili bola, mogu se preduzeti odredjeni koraci. Neki od njih bi bili naravno ako je sve u redu sa gin. nalazom primena oralne kontacepcije, ili spirala (MIrena) sto ce Vam sigurno pomoci. Naravno ne znam koliko godina imate i da li ste radjali , ali popricajte o ovome sa Vasim ginekologom.