Postovani dr.Stefanovicu, molim Vas odgovorite mi na pitanje:Imam 40 godina .Nisam udata i nemam dece ali zelim da ih imam.Imam redovne menzise ali sada mi se prvi put desava da se na pola meseca pojavi tamno mrka krv (veoma slabo) i cvrsta sluz mrke boje.Interesuje me sta bi trebala da preduzmem i sta je uzrok tome. Unapred hvala Biljana

    Odgovoreno: 13. 03. 2007.
    • Najbolje bi bilo da sto pre nadjete partnera i krenete u konkretizaciju Vasih zelja. Krvavljenje u sredini ciklusa (oskudno) najcesce je znak ovulacije (dobar znak) narocito ako je praceno napetoscu u grudima, ali u Vasim godinama ponekad moze biti i znak popustanja jajnicke funkcije.Znaci sto pre.