Veliko postovanje doktore zeljela bih da vas pitam nesto sto me jako brine ja i moj decko imali smo odnos u 9 mjsecu,a prvi dan zadnje menstruacije je bio 17.08 i u 9,10,11 sam dobila mensturaciju al inace mi nije obilna pa tako ne mogu nista skontati uradila sam cak tri testa za provjeru sva tri su bila negativna al ne osjecam se bas ok cak i ledja me bole ..nekad kad imam obrok nakon toga imam prblema sa stolicom i osjecam da sam napuhana ...jel to uardila moja nervoza ili..Jednom tako je bilo slicno i posjetila sam ginekologa i niej bila u pitanju trudnoca kao i nista.. Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 04. 12. 2007.
    • Ako su tri testa bila negativna nemojte se sekirati- da je trudnoca test bi bio pozitivan- tu nema greske. Ono sto se sa Vama desava moze se pripisati promeni godisnjih doba, stresu, nervozi, ali nikako trudnoci. Za Vasu informaciju svaka zena ima pravo na 2-4 iregularna ciklusa godisnje i to se ne smatra patologijom. Ukoliko Vas osecaj nelagodnosti i "ginekoloske" nejasnoce nastavi da perzistira uradite ks, urin sedimentaciju i posetite ginekologa (UZ i pregled) da biste se smirili.