Poštovani,
    muž i ja imamo dvoje zajedničke djece. Sada više od godine i po pokušavam da zatrudnim, ali bez uspjeha. Moji su nalazi uredni, muž se nećka oko provjere spermograma.
    Međutim, da li bruh kod muškarca ( ispupčeni dio na donjoj strani stomaka koji vodi do mošnje) može biti uzrok slabog spermograma, to je kod njega već prilično lako vidljivo i dobro ispupčeno, pa da pokušam da odemo urologu i to operišemo!
    Hvala