Poštovani,
    u 9.sam nedelji trudnoće. U 6. nedelji bilo je sve u redu na UZ, kao i krvna slika i urin. Zatim se u 7. nedelji jednog jutra pojavio mali braonkasti iscedak, i ja sam odmah otišl kod lekara. Prepisane su mi Dabroston tablete, i niša se viš nije pojavilo. Krajem proše nedelje, nakon nerviranja i plakanja zbog posla, pa sve do danas (to je 5 dana) pojavljuje se oskudan žućkast sekret, bez svraba i peckanja, u veoma malim količinama, (juče ga uopšte nije bilo).
    Moj lekar je na godišnjem odmoru, ali da li treba što pre da odem kod nekog drugog lekara i uradim vaginalni bris, koji ranije nisam radila? Inače se bojim svih gljivica i bakterija, a ponajviše užasne hlamidije!
    Unapred Vam hvala

    Odgovoreno: 26. 12. 2008.
    • Ne morate da idete kod drugog lekara za sada. Pijte bedoxin 2-3x1 magnezijum 2x1 i pokušajte da se ne nervirate. Ukoliko se sekret pojavi u većim količinama ili dobije crvenkastu boju - javite se ginekologu.