Hvala Vam na odgovoru. Na U H-P  posle izvršene laparoskopije piše: cystis endometroides ovarii lat.dextri. Da li to znači da treba da pijem Diferelin?
    Vaš odgovor je bio "Skinut Vam je miom, uklonjena endometrioticna cista i proverena prohodnost oba jajovoda. Po pravilu ako je endometrioza H-P dokazana onda je obavezno da primate Diferelin 3-6 meseci [popričajte sa dr koji Vas je operisao]".
    Da li imam endometriozu ili endometriodna cista na ovarumu i da li je to isto?
    Hvala