Poštovani doktore,
    26.10.08 god urađena mi je kiretaža (9 nedelja trudnoće) pošto plod nije mogao da se formira. Posle toga imala sa vrlo oskudno krvarenje koje je trajalo 15 dana, i nije prestajalo dok nisam počela da pijem Cyclo-Progunova (21 dan). Nakon nekoliko dana krvarenje je prestalo, ali se opet pojavilo 12 dan i trajalo 3 dana vrlo oskudno. Po prestanku terapije uopšte nisam imala ciklus.
    Šta može da bude? Moj doktor kaže da su uzrok ''podivljali hormoni'' i da sačekam.