Poštovani,
    imam 30god. i već 16god. sam dijabetičar na insulinu. Imala sam dve trudnoće, sa porodajem u devetom mesecu. Prvo dete je u redu, drugo je preminulo. Obe trudnoće su od 7 meseca bile praćene visokim pritiskom (regulisano lekovima) i visokim mikroalbu.! Sada je sve u redu, pritisak se sanirao, a rezultati od bubrega su sledeći kreatinin 5.87, proteini 0.07, urea,148.61, mikroalb.20.4.
    Da li mi možete reći da li na osnovu sadašnjih rezultata smem ostati u drugom stanju treći put?

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Ja sam uvek za, ali će i treća biti praćena istim problemima. Najbolje je da se konsultujete sa Vašim nefrologom, endokrinologom i oftalmologom o tome - oni znaju u kakvom su Vam stanju organi, pa ćete na osnovu toga u dogovoru sa Vašim ginekologom doneti odluku.