Poštovani dr,
    Imala sam svoj prvi sexualni odnos, ali bez zaštite, znaci nismo koristili kondom. Partner naravno nije penetrirao u mene, ali me brine ona sjemena tečnost da nije možda tokom odnosa izašla, postoji li kakva mogućnost da sam možda od toga trudna?

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #17732

    • Postovani doktore, pre par dana u toku seksualnog odnosa sam osetila jak bol, zbog cega sam naglo prekinula odnos zbog bolova u donjem delu stomaka, grceva i bolova u ledjima... Imala dugo mokrenje nakon pola sata trpljenja bolova (oko 8 minuta), bol se smanjio, odnosno nestao... Isla sam kod urologa i nije u pitanju pesak ni kamen. Kod ginekologa mi je uradjen ultrazvuk i ustanovljeno je da mi je pukla cista? Ali da se na uz vidi i dalje prisutna slobodna tecnost... Koliko je to opasno? Menstruacija mi kasni par dana...  A odnos sa partnerom imam bez zastite jer planiramo bebu da imamo. Hvala puno