Imam jako velike bolove za vreme menstruacije, tj prvi, eventualno drugi dan..Ne svaki mesec, ali svaki drugi sigurno..Nijedan lek mi ne pomaže (brufen, kafetin, panadol, nimulid, rapten k, analgin, buskopan, diklofenak)..ma baš ništa..jedino mi pomogne inekcija (novalgetol najčešće)..
    Zanima me kako da se rešim bolova? Koji lek bi mi mogao pomoći? Ne želim da primam više inekcija..mnogo je štetno..
    hvala..

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Probajte dva dana pre očekivanog ciklusa običnim aspirinom 2x1 [to niste probali], ili uzmite čepiće Naproxena ili Diklofenaka po potrebi - kada imate bolove - [ni to niste probali]. Ako to ne pomogne savet je oralna kontracepcija: preporuka je YAZ novokoncipirani niskodozazni kontraceptiv - to sigurno pomaže.