Porodila sam se pre 6 meseci, prirodnim putem, sve je o.k. Dobila prvu menstruaciju mesec nakon porodjaja i teklo je sve uredno do poslednje, kada sam dobila 18.08, zatim ponovo 30.08, zatim 13.09 i od 13.09 do dana današnjeg krvarim bez prestanka.Terapija Orgametril nije zaustavila krvarenje,u ltrazvuk uterus avf promera 77*46*58mm, pravilan, homogen, endometrijum 8mm, uc. douglassi nema slob.tečnosti, desni ovarijum 40*20, levi 30*20, beta hcg 0.2. Dana 23.09 urađena kiretaža i uzorak sluzokože poslat na biopsiju, ali ja i dalje krvarim.
    Da li mi možete pomoći i reći o čemu se radi.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Prestaće-kiretaža je u stvari terapija produženog krvavljenja. Pijte par dana kapi protiv krvavljenja 3x 20 kapi. Krvavljenje je posledica hormonske nestabilnosti što se dešava, kiretaža je način da se krvavljenje zaustavi, a ako se nastavi potrebno je hormonski delovati- ipak mislim da će stati- strpite se još par dana.