Poštovani,
    Na stidnoj usni mi se pojavila oteklina veličine lješnaka, crveno i jako tvrdo, počelo je da jako boli, a imam i osjećaj da se pojavila jedna tačkica kao da hoće da se zagnoji.
    Molim Vas možete li mi odgovoriti šta treba da radim da li da posjetim doktora ili da sačekam.
    Unaprijed sam Vam zahvalna

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Mažite obolelo mesto kremom Flogocid 3x dnevno- radi se o lokalnoj infekciji koja će vremenom zagnojiti i probiti. Ako imate povišenu t i ako oteklina raste uključite Dovicin 2x1 i javite se ginekologu.