Poštovanje,
    da li biste mi mogli reći gde se u Nišu obavlja porođaj sa epiduralnom anestezijom, kom lekaru da se javim za više informacija? Iz Pirota sam, a ovde u Pirotskoj bolnici ne rade porođaj uz pomoć epiduralne anestezije. Planiram trudnoću i želim se informisati o tome.
    Hvala unapred za odgovor

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Niška Klinika krenula je sa epiduralom, ali modalitet u smislu ponude svakoj ženi ne postoji za sada- još uvek nema dovoljno anesteziologa da pokriju 24 h vremena. Epidural se daje u određenom akušerskom statusu što ponekad (naročito kod prvorotke) nije moguće planirati. Dok Vi dođete do porođaja verovatno će to biti u standardnoj ponudi, pa ćemo se tada čuti i videti.